Apgyvendinimas

Norint surasti geriausią apgyvendinimo vietą, patartina peržiūrėti keletą skirtingų paieškos svetainių. Štai keletas pasiūlymų:

AGODA.COM – mano mėgstamiausia apgyvendinimo paieškos svetainė. Iš patirties galiu pasakyti, kad pasiūlymai čia dažnai būna bent truputį pigesni nei kitur. Svetainėje yra ir lietuvių kalba. 

BOOKING.COM – turbūt didžiausia apgyvendinimo paieškos svetainė. Labai patogi ir turi be galo didelį pasirinkimą. Taip pat yra lietuvių kalba. 

AIRBNB – alternatyva viešbučiams, mat per AirBnB galima apsistoti pas vietos gyventojus. Čia galima rasti tikrai labai įdomių variantų, nuomotis visą namą, butą ar tik kambarį, geriau pažinti vietos gyvenimą. Pliusas tas, kad dauguma atvejų galėsite naudotis virtuve ir tiesiog jaustis, kaip namuose 🙂 

HOTELSCOMBINED – taip pat labai patogi svetainė, jeigu norite atrasti pigiausią ir geriausią variantą. Svetainė surenka pasiūlymus iš kitų paieškos svetainių, leidžia juos palyginti ir išsirinkti patogiausią variantą. 

HOSTELWORLD – jeigu ieškote pigaus apgyvendinimo, ši svetainė kaip tik jums, mat čia siūlomi daugiausiai hosteliai ir pigesni svečių namai. Hostelworld naudojau visą laiką keliaudama po Aziją: jie turi labai patogų apps‘ą telefonui, kur visus siūlomus hostelius galima pamatyti žemėlapyje kartu su kainomis. 

COUCHSURFING – ši svetainė tiems, kurie ieško įdomių patirčių ir nori sutaupyti, mat per Couchsurfing galėsite apsistoti vietinių namuose nemokamai, tai pat priimti svečius patys.