Transportas

Šiais laikais daugelis turi išmaniuosius telefonus, su kuriais keliauti, rasti maršrutus ir lankytinas vietas yra žymiai patogiau. Štai keletas naudingų svetainių ir apps‘ų, kurie pravers kelionėje:

MAPS.ME – labai patogi žemėlapių programėlė, kuri veikia net ir neprisijungus prie interneto. Prieš kelionę galima atsisiųsti tam tikros šalies žemėlapius, o keliaudami galėsite ieškoti maršrutų, lankytinų vietų, artimiausių viešbučių, restoranų, bankomatų ir t.t.

ROME 2 RIO – labai patogi maršrutų paieškos svetainė. Galite suvesti iš kur į kur norite vykti, o svetainė parodys jums patogiausius ir pigiausius variantus, kaip nusigauti iš vienos vietos į kitą traukiniu, autobusu, lėktuvu ar laivu. Taip pat matysite ir kainas.

UBER – daugelyje pasaulio šalių veikianti taksi alternatyva. Atsisiųskite programėlę ir raskite, kas jus pavežės iki norimos vietos.

RENTALCARS.COM – didžiausia mašinų nuomos paieškos svetainė. Palygins daugelio nuomos įmonių siūlomas kainas ir pasiūlys geriausią variantą. Veikia visame pasaulyje.