Apie mane

Labas! Aš – Akvilė, bet šiame tinklaraštyje prisistatau Gojos vardu. Rašau apie savarankiškas, mažo biudžeto keliones, dalinuosi patarimais ir tikromis kelionių istorijomis be pagražinimų. Be ankstesnių trumpesnių kelionių Europoje ir Azijoje, šešis mėnesius keliavau po Indiją ir Pietryčių Aziją, o šiuo metu gyvenu Izraelyje, kurio keistenybes ir savitumą dar tik bandau perprasti. Kartais keliauju viena, tačiau pastaruoju metu dažniau – su vyru Gajum, o kartais pasiimu ir savo geriausią draugą Bimą (au au) ?

Phu Quoc sala, Vietnamas
Palolem paplūdimys, Goa, Indija

Nuo ko viskas prasidėjo?

Jauniems žmonėms dažnai užduodamas klausimas, „kuo norėtum būti užaugęs?“. Aš jau labai seniai į šį klausimą atsakydavau, kad norėčiau keliauti aplink pasaulį, ir, nors sakydavau tai pusiau juokaudama, kažkur giliai visada žinojau, kad taip ir padarysiu. Pasaulio dar neapkeliavau, tačiau pradžia jau yra – metusi darbą ofise, kuriame pradirbau penkerius metus, iškeliavau į šešių mėnesių kelionę po Indiją, Vietnamą, Kambodžą, Laosą, Tailandą ir Mianmarą, o netrukus po to persikrausčiau gyventi į Izraelį, kur jau planuoju naujas keliones.

Inle ežeras, Mianmaras
Phu Quoc sala, Vietnamas

Kodėl ,,Goja keliauja"?

Žodį “Goy” išgirdau pirmą kartą atvykusi į Izraelį – taip hebrajų kalba vadinami žmonės, kurie nėra žydų tautybės/religijos. Pasirodė truputį keista ir net juokinga, kad toks žodis apskritai egzistuoja – iš pirmo žvilgsnio net gali atrodyti truputį įžeidu būti taip pavadintam. Tačiau vėliau supratau, kad tai mano išskirtinumas, dėl kurio aš galiu pamatyti Izraelį visai kitomis akimis, nei ją mato žydai. Taip, aš esu Goja ir aš keliauju (ir gyvenu) Izraelyje!

Inle ežeras, Mianmaras

Turite klausimų, pasiūlymų, pastebėjimų?

Susisiekti galite el. paštu – gojakeliauja@gmail.com

Nori pasisemti įkvėpimo keliauti, gauti naudingų kelionių patarimų ir pasiūlymų? 

Užsiprenumeruok mano naujienlaiškį!