Skrydžiai

Šiuolaikiniais interneto laikais susiplanuoti kelionę savarankiškai tikrai nėra labai sunku – štai skrydžių paieškai yra sukurta daugybė paieškos sistemų, kurios suras Jums geriausius kelionių pasiūlymus. Dažnai net nebereikia peržiūrinėti skirtingų oro linijų svetainių: paieškos sistemos palygins skirtingų bendrovių kainas ir sudarys įvairias skrydžių kombinacijas net į tolimiausius pasaulio kampelius. Štai keletas populiariausių ir geriausių skrydžių paieškos svetainių:

MOMONDO – turbūt ne mano vienos mėgstamiausia skrydžių paeiškos svetainė. Patogi tuo, kad skrydžių pasiūlymus galima išdėstyti pagal geriausią kainą, trumpiausią skrydžio laiką, taip pat pasirinkti persėdimų skaičių, oro linijas, miestus ir kitus filtrus. Momondo į paiešką įtraukia ir pigių skrydžių bendroves, tokias kaip Ryanair ar Wizzair, kurių kitos paieškos sistemos nerodo, ir labai patogu ieškoti “multi-city“ maršrutų, t.y. kai per vieną kelionę norima aplankyti keletą skiringų miestų/šalių.

SKYSCANNER – dar viena puiki skrydžių paieškos svetainė. Labai lanksti: čia galima ieškoti pigių skrydžių nežinant konkretaus maršruto ar konkrečių datų. Taip pat į paiešką įtraukia ir mažesnes, pigių skrydžių bendroves ir ieško “multi-city“ maršrutų.

WHEREOF.COM – labai smagi svetainė, kurios šūkis – “WHERE you can go FOR what you can spend”, t.y. „Kur gali nukeliauti už tiek, kiek gali išleisti“. Svetainė puiki tuo, kad čia galima suvesti savo turimą kelionės biudžetą, keliaujančių žmonių skaičių ir kelionės datas, o sistema suras, kur tiksliai už tokią sumą galite nukeliauti.

Visada verta patikrinti ir oro linijų bendrovių svetaines, ypač jeigu neketinate keliauti kažkur toli ir kelionei nereikalingi persėdimai:

WIZZAIR – visada naudojuosi jų svetaine ieškodama skrydžių Vilnius-Tel Avivas. Ši kompanija taip pat siūlo daug tiesioginių skrydžių iš Vilniaus ir Kauno į daugelį Europos miestų, taip pat tokias įdomias kryptis kaip Marokas, Islandija ar Gruzija. Jei kažkur keliaujate bent keletą kartų per metus, verta įsigyti WIZZ Discount Club narystę, kuri metams kainuoja 29,99 Eur metams, o nuolaidas gausite kaskart keliaudami. Daugiau infomacijos čia.

RYANAIR – kitas puikus pasirinkimas ieškant pigių skrydžių po Europą. Daugybė maršrutų iš Vilniaus ir Kauno į įvairius Europos miestus ir tokias atostogų kryptis kaip Graikijos Rodo sala, Malta, Kipras ar Riminis Italijoje.